| Make | Caterpillar |
|---|---|
| Engine Model | Cat C2.1 ACERT |
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Length*Width*Height | 5.89m*1.86m*2.55m |
| Product Name | Caterpillar CAT305.5E2 excavator |
| Working Hour | 997h |
|---|---|
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Company Location | Shanghai, China |
| Engine Model | Cat® C9 ACERT |
| Make | Caterpillar |
| Moving Type | Track Excavator |
|---|---|
| Engine | SAA4D95LE turbocharged engine |
| Maximum Digging Height | 7150mm |
| Cab Features | Quiet and comfortable cab space, good front and rear visibility, large-capacity automatic air conditioning |
| Location | Shanghai, China |
| Driving Form | Hydraulic |
|---|---|
| Engine Model | Cat® C9ACERT™ |
| Machine Weight | 33750kg |
| Working Hour | 969h |
| Origin | Japan |
| أقصى عمق حفر | 3455 ملم |
|---|---|
| المحرك | الأصل |
| الشروط | مستخدم |
| الوزن | 3.5 طن |
| النوع | الحفارة الزاحفة |
| نوع متحرك | حفارة الجنزير ، حفارة على عجلات |
|---|---|
| المحرك | المحرك الياباني الأصلي |
| يجعلون | يرقة |
| وقت التسليم | 5-8 أيام |
| شروط الدفع | L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، MoneyGram |
| نوع متحرك | الحفارة الزاحفة |
|---|---|
| المحرك | الأصل |
| يجعلون | ZX50U |
| سنة | 2020 |
| السرعة | 6 كم / ساعة |
| المحرك | الأصل |
|---|---|
| الشروط | مستخدم |
| الوزن | 3.5 طن |
| النوع | الزاحف |
| اللون | أصفر |
| نوع متحرك | الحفارة الزاحفة |
|---|---|
| المحرك | الأصل |
| يجعلون | ZX55 |
| سنة | 2020 |
| السرعة | 6 كم / ساعة |
| نوع متحرك | الحفارة الزاحفة |
|---|---|
| المحرك | الأصل |
| يجعلون | ZX60 |
| سنة | 2020 |
| السرعة | 6 كم / ساعة |